Spis Treści


W tym rozdziale mamy okazję poznać kilka osób: główną bohaterkę o nieco burzliwej osobowości, Ryu Jin Hyo, jej współlokatorkę Nari, która kocha spedalonych pedałów, przewodnika Zico, który ewidentnie ma coś przeciwko spóźnionym koreańskim studentkom, Kkamjonga, który z bycia niesamowicie seksownym obiektem westchnień azjatyckich nastolatek stoczył się do zostania pomocnikiem w piekarni (wciąż co prawda niesamowicie seksownym, chociaż to mu zostało) i oczywiście naczelnego fajera Jaehyo, który nie potrafi dostrzec wielkiej masy z kilometrów.


Po nocy, którą większa część towarzystwa spędziła na chlaniu, nadchodzi bolesny poranek, a wraz z nim, chęć do urządzenia komuś śmigusa dyngusa. Znajdziecie tu także odpowiedz na kilka pytań: Kim są biologiczni rodzice Hyo? Dlaczego sąsiad strzela w was mydłem? Ile spedalonych pedałów chodzi na tym świecie? Jakiego odcieniu fioletu jest śliwa na twarzy wykładowcy od matematyki? I co najważniejsze: Co może doprowadzić do recytacji liczby pi do dwudziestu dwóch miejsc po przecinku?


Tutaj natomiast dana nam jest bardzo pouczająca lekcja dotycząca zdrowego rozsądku, a raczej jego braku. Dowiadujemy się, dlaczego wszystkie starsze osoby trzymają się z daleka od Hyo, kogo niedawno rzuciła narzeczona, kto nie ma szans na znalezienie miłości i, jasna sprawa, kogo po tym wszystkim będzie boleć kostka. Poznajemy również naczelnego alkoholika o zespole nadpobudliwości, którego nikomu nie szkoda, a już najbardziej Nari, która ma go głęboko w poważaniu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy