Autorka


Boy you better run for your life
welcome to the nightmare in my head

 

Tak, tak właśnie wygląda Renfri. 165 cm wzrostu, brązowe włosy i oczy, kartoflany nos i jasna sprawa pyzata twarz. Zaskoczeni?


How many people can do it like me? Zero! <3

Lubię, gdy ktoś mówi, że liczy się wnętrze, bo mogę wtedy wtrącać 'flaki?'. Moim hobby jest pisanie i grafikowanie, a także oglądanie variety shows z kpopowymi zespołami, bo których miłością zaraziła mnie moja kochana Karolajn. Kocham muzykę, a jeśli miałabym wybrać swój ulubiony zespół byłby nim All Time Low. Na równym poziomie, jeśli chodzi o koreański pop, jest również Exo (ukochane pedały) i Block B (jeszcze bardziej spedalone pedały). Nie mogę również zapomnieć o Starset czy też Ashes Remain.

image

Urodziłam się w Polsce, a dokładniej na obrzeżach zadupia zwanego Białymstokiem w województwie podlaskim. Od niemal siedmiu lat zamieszkuję jednak Brukselę, a co z tym idzie, płynnie mowie po francusku. A reszta, czyli te mniej istotne informacje zostaną dopisane. Kiedyś. O ile mi się zechce.
A jednak mi się zechciało. Może trochę o moich zainteresowaniach? Zaczniemy raczej od tego, co lubię, bo ta lista jest znacznie krótsza od rzeczy, których nie lubię.

http://media.giphy.com/media/C6A1IIIhpRCUg/giphy.gif 

Przepadam za jedzeniem i ostatnio również za gotowaniem. Poza tym, bardzo lubię przedmioty ścisłe i matematykę (chyba jedyna rzecz, która nie łączy mnie z Hyo xD), chciałabym kiedyś zostać lekarzem, podróżniczką, tłumaczem, lub grafikiem komputerowym, a może jeszcze napisać książkę. Kto wie, może uda mi się dokonać tego wszystkiego na raz?

http://24.media.tumblr.com/ede26c1d191d0d9744a461088fdcc318/tumblr_my8p6rUvHz1t717sao1_500.gif 

Lubię tez koreańskich panów, chińskich panów, japońskich panów... no, ogólnie panów (po czym poznać, że Renfri jest stuprocentowym hetero xD). No i yaoi. Lubię wąchać książki, pośpiewywać sobie pod nosem piosenki, czytać opowiadania, pisać głupie komedie, słuchać wszystkiego, co wpadnie mi w ucho i robić szablony.

http://31.media.tumblr.com/01ae449a30a23ba0d0daa26548d287c5/tumblr_n2u77k9Xqo1qkis6ko1_500.gif 

A co najważniejsze, kocham śpiew cholernych ptaków, nawet jeśli zrywają mnie ze snu o czwartej nad ranem i często zostawiam otwarte okno na noc, by móc sobie ich posłuchać. Potem chodzę po szkole nie dość, że niewyspana, to do tego przeziębiona. Ale cóż, niektóre rzeczy wymagają poświęceń, nie?

http://37.media.tumblr.com/16b7c94cb70c08aaf0b03ae3d2b8e6ac/tumblr_n28fasFA1h1sicxh6o1_500.gif

No i słowa. Mają dla mnie wielką wartość. Lubie ładne słowa, ich brzmienie, skład liter, długość. Lubię wsłuchiwać się w piosenki, wyłapując pojedyncze wyrazy w języku którego nie znam i często wymawiam je na głos, nie zważając na to, że nikt nie rozumie, o czym właśnie mówię.

http://media.tumblr.com/tumblr_lys2q5A2zs1r3h32w.gif

Urodziłam się dokładnie trzeciego lutego, czyli tego samego dnia, co pan na obu gifach wyżej - Cho Kyuhyun. Jakby tego nie było dość, (formalnie) dzień później urodziny obchodzi mój ultimate, Kim Jaejoong. A dzień wcześniej  obchodzimy w Belgii święto, podczas którego upychamy się naleśnikami od świtu do zachodu słońca. Można więc powiedzieć, że moja data urodzenia jest idealna.

 

Poza tym wszystkim, w moim życiu gości od jakiegoś czasu pewna osóbka. Nie, nie jest to chłopak, narzeczony, mąż, dziecko, ani nic w tym stylu. Osóbka ta nosi imię Karolina, przez co nazywam ją Karolajn. Jest ona dla mnie wszystkim. Bez niej nie powstałby ten blog, a ja dotąd siedziałabym przed otwartym dokumentem bez żadnego pomysłu. Gdyby nie ona, kultura azjatycka byłaby wciąż tematem szeroko przeze mnie omijanym. To dzięki niej pokochałam kpop i zaczęłam szczerzyć się codziennie do słońca, bo gdy u mnie wstaje, w tym samym czasie budzi się ono u niej.

http://38.media.tumblr.com/5e5529a3d1d45255a1f993a707aea2be/tumblr_inline_ncmrpuOhhC1smwmll.gif 

I to byłoby chyba na tyle. I tak wiecie o mnie więcej niż ktokolwiek w mojej szkole czy którykolwiek z moich znajomych. A gdyby ktoś chciał pisać - zapraszam.

gg: 4496416
mail: barbarostek@gmail.com lub ivelsythe@gmail.com

1 komentarz:

 1. Prócz mnie.
  Ja wiem wszystko.
  A nawet jakbym nie wiedziała, to czytam w twoich myślach, sooł screw you world, she is mine <3
  Dobrze wiesz, że nadajesz znaczenie wszystkiemu co robie <3
  Dziękuję ci za to, nawet jeśli głośno tego nie mówię, nigdy o tym nie zapominaj <3

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy